Uncategorised

ПРО НАС

Ми –   команда нової генерації підприємців. Утворюючи «Українське товариство меду», далі УТМ, ставимо собі за завдання реалізувати програму кардинальних змін  в сфері українського виробництва  та реалізації продуктів бджільництва. Україна має право на успішні проекти. І нехай наш «медовий» проект буде першим.

Деякими особливостями реалізації нашого проекту стали:

  1. Розвиток власного виробництва та допомога в розвитку приватних господарств України із застосуванням самого перевіреного підходу: УТМ виступатиме як постійно діючий Замовник на продукти бджільництва, які може виробити кожна конкретна пасіка, господарство, об’єднання.
  2. Єднання соціального та комерційного підходів для формування професійного середовища пасічників України на засадах взаємної вигоди, допомоги та партнерства.
  3. Професійна команда та бажання стати лідерами галузі.
  4. Застосування проектних підходів при реалізації проекту в цілому.
  5. Формування розгалуженої мережі з реалізації українського меду в світі.
  6. Підтримка бренду «Зроблено в Україні» як ознаки вищої якості.
  7. Підняття культури виробництва та споживання продуктів бджільництва.

УТМ – сертифіковане підприємство з виробництва та переробки продуктів бджільництва, входить до реєстру експортерів України. Перша промислова база УТМ, з переробки 1000 тонн меду на рік була введена до експлуатації  у давній і мальовничій місцині Правобережної України, Букрині, що на Київщині. Але це тільки початок…

Успішний проект впроваджують професіонали, проте людський проект роблять люди.

Ми об’єднуємо людей на успіх. Будьте з нами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *